Вече бившият председател на НС Димитър Главчев нападна жестоко БСП и професор Иво Христов. След оставката си, която подаде за изгонването на лидера Корнелия Нинова и депутата Антон Кутев, той наддава вой.

Главчев използва скандала, който се завъртя около Иво Христов с процентите, дебилите и какво ли още не. Дали беше правилно, дали беше не – всеки преценява сам и разбира по различен начин. Погледнете обаче това, което е написал Главчев и дали в него не попадат именно ГЕРБерастите…

Рейтинг: 3 звезди | 1 гласа | 3 точки | 1 ком. | 523 прочита
Подобни:
На: 2016-11-09 09:34:52 преди: 1 година / 2 гласа / 8 точки / 0 коментара / 1614 прегледа
Други: Корнелия Нинова и Димитър Главчев се сдърпаха на днешния парламентарен контрол, още в самото му начало. Той дори я заплаши, че ще й отнеме думата. „Трябва да се изясните – декларация от името на група ли правите или изказване по точки от днешния ред“, обърна се Главчев към Нинова. Нинова пък от своя страна се съгласи и реши в крайна сметка да направи декларация от името на БСП.   ... още
На: 2016-08-15 09:03:00 преди: 2 години / 2 гласа / 8 точки / 0 коментара / 675 прегледа
Спорт: ЦСКА разгроми Нефтохимик с 5:1 на стадион Българска Армия. Пред погледа на Христо Стоичков армейците бяха безкомпромисни и решиха нещата в своя полза още преди почивката. С голове на Преслав Йорданов, Арсенио Нунеш и два на Диого Виана червените имаха солиден аванс от 4:0 на полувремето. Началото на втората част обаче предложи най-любопитната ситуация в мача. При една атака на Нефтохимик, Алекса ... още
Спорт: Марибор отстрани Абърдийн след победа с 1:0 и с общ резултат от двата мача 2:1. Кошмара на Левски имаше много проблеми на своя Людски Върт, като стигна до успеха в последните минути. Истината е че той дойде благодарение на играчите на Абърдийн, които си отбелязаха комичен автогол. Греъм Шини върна топката към своя вратар, който не я уцели и 2 минути преди края на мача тя влетя в мрежата за крайно ... още