Новини Политика Геополитика Гласът на народа Зов за помощ Видео История Бизнес Технологии Лайфстайл Здраве Клюки Спорт Дискусии Туризъм Култура Забавно Музика Наука Икономика Снимки Конспирации Изкуство Други
Избор на редактора:
Народна медия SpoDeli.eu / Спорт

Чи4:0 Венци на колене! Левски разби Славия! (ВИДЕО)

Левски записа втора поредна победа в българското първенство, този път над Славия с 4:0. Сините бяха абсолютент доминант на стадион Васил Левски и пропуснаха да унизят доста по-сериозно вековния си съперник. С голове в срещата се отличиха Антонио Аниете, Бабатунде Адениджи, Георги Костадинов и Божидар Краев.

Пред около 4 хиляди зрители на стадион Васил Левски, мача започна равностойно. При първата си по-сериозна атака обаче левскарите удариха Славия. В 21-та минута центриране отдясно на Адениджи бе засечено от Антонио Аниете за 1:0. Нигерийския таран пък се възползва от грешка на защитата на белите в края на полувремето и направи 2:0. През втората част на терена имаше само един отбор – този на Левски. В 62-тата минута Георги Костадинов и в 82-та минута Божидар Краев оформиха крайното 4:0.

Сините изпуснаха още дозина чисти положения, с които можеха да направят разгрома на Славия още по-убедителен. Така Левски продължава без загуба в първенството като има 8 точки и заема 3-тото място в класирането. Белите пък са твърдо последни, като имат 4 загуби от 4 мача и навлизат в сериозна криза.