Новини Политика Геополитика Гласът на народа Зов за помощ Видео История Бизнес Технологии Лайфстайл Здраве Клюки Спорт Дискусии Туризъм Култура Забавно Музика Наука Икономика Снимки Конспирации Изкуство Други
Избор на редактора:
Народна медия SpoDeli.eu / Спорт

Лудогорец отново на висота в Европа! Орлите измъкнаха точка на негостоприемен стадион! (ВИДЕО)

Пореден силен мач изигра Лудогорец в Шампионската Лига. Българския шампион пропусна да си тръгне с трите точки от гостуването на Базел и завърши 1:1. Лудогорец може да съжелява, че не успя да вземе победата, тъй като водеше в резултата до самия край на срещата.

Българите изиграха тактически силно първо полувреме, като в неговия край нанесоха своя удар. Лудогорец сътвори силна контраатака, в която Марселиньо изведе Джонатан Кафу на добра позиция. Последния залъга защитник на Базел и сам срещу вратаря не сбърка - 1:1.

През втората част българския шампион се прибра в своята половина и предимно се бранеше. Защитата на Лудогорец действа много сполучливо до 80-тата минута. Тогава Владо Стоянов изби лошо една топка, която попадна право на краката на Стефан, който на празна врата оформи крайния резултат - 1:1.

В другия мач в групата ПСЖ и Арсенал също завършиха наравно - 1:1 и така четирите отбора са с по 1 точка. Лудогорец може да е доволен от равния в Базел, тъй като при двете си гостувания досега на Сейнт Якоб Парк бе губил категорично.

Enter secure code:
Подобни на: Лудогорец отново на висота в Европа! Орлите измъкнаха точка на негостоприемен ст

Кой кога идва в София? Вижте програмата на Лудогорец за Шампионската Лига!
преди: 10 месеца / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 1040 прегледа
Лудогорец изтегли труден жребий за групите на Шампионската Лига. Орлите са с шампиона на Франция - ПСЖ, английския Арсенал и стария си познайник Базел. Именно срещу швейцарците орлите ще открият кампанията си в лигата на богатите. Това ще стане с гостуване в Базел на 13 септември на Сейнт Якоб Парк. Следва може би най-любопитния мач - домакинство на ПСЖ на стадион Васил Левски. Ето и пълната прог ... още

Лудогорец в ТОП 20 през този сезон в Европа!
преди: 9 месеца / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 375 прегледа
Лудогорец продължава отличното си представяне в Европа през този сезон. Както е известно българския шампион стартира в груповата фаза на Шампионската Лига с равенство 1:1 при гостуването на негостоприемния Санкт Якоб Парк в Базел. С представянето си Лудогорец се нареди в топ 20 в Европа. Орлите делят 13-то място в ранклистата на Уефа със предстоящия си съперник в Група „А“ на Шампионс ... още

Вижте групата на смъртта, която чака Лудогорец!
преди: 10 месеца / 3 гласа / 9 точки / 0 коментара / 4408 прегледа
Лудогорец за втори път влезе в групите на Шампионска Лига за 2-ри път. Орлите отстраниха чешкия шампион - Виктория Пилзен с общ резултат 4:2 и отново ще бъдат част от най-силните отбори в Европа. В лагера на българския шампион ще начуат своите съперници днес в 19:00 часа, когато е жребия в Монако. Мнозина от играчите на орлите си пожелаха продолими съперници, които отбора може да победи и да прод ... още

България ликува! Феноменален Лудогорец смълча 50 000 в Белград! (ВИДЕО)
преди: 10 месеца / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 533 прегледа
Лудогорец постави Цървена Звезда на колене. Българския шампион вече е сигурен участник в евротурнирите до зимата след като спечели с 4:2 гостуването си в Белград. Така Лудогорец си осигури участие минимум в групите на Лига Европа, а ще пробва късмета си и за Шампионска Лига. Мача в Белград започна с гол на Цървена Звезда след грешка на Владислав Стоянов, но след това нашите момчета се развихриха ... още

Лудогорец отново чака звездите на Европа! Вижте потенциалните съперници!
преди: 10 месеца / 2 гласа / 8 точки / 0 коментара / 3014 прегледа
Лудогорец постигна немислимото и за втори път ще вземе участие в групите на Шампионската Лига. Орлите отстраниха чешкия шампион – Виктория Пилзен с общ резултат 4:2 и чакат най-силните отбори в България. Лудогорец изигра добър тактически мач в Чехия и заслужено триумфира. Феновете на Васил Левски отново ще видят някои от най-силните футболисти в света в София. Жребия за груповата фаза на ту ... още