Новини Общество Политика Криминални Любопитно Здраве Свят Геополитика Гласът на народа Зов за помощ Спорт Дискусии Клюки Лайфстайл Технологии Икономика Наука Култура Конспирации История Забавно Видео Туризъм Други
Избор на редактора:

Головете на Стоичков публикации в SpoDeli.eu Подреди по

На: 2017-05-03 05:48:43 преди: 8 месеца / 2 гласа / 8 точки / 0 коментара / 944 прегледа
Луис Суарес изпревари родната ни легенда по реализирани голове във вечната ранглиста на Браселона. Суарес е от Уругвай и през уикенд успя да реализира 118-ия си гол. Камата се премести с едно място назад със своите 117 гола и към този момент заема критичното 13. Талантът на Суарез му позволи да завърти бройката за отрицателно време. Всичките 118 попадения са осъществени в период от два сезона и п ... още
На: 2016-07-30 08:30:38 преди: 1 година / 2 гласа / 8 точки / 0 коментара / 472 прегледа
ЦСКА – София стартира сезона с важна победа срещу Славия. Червените спечелиха с 2:0 и зарадваха около 6000 зрители на стадион Българска Армия. Момчетата на Христо Янев диктуваха събитията на терена през целия мач но головете паднаха след почивката и бяха дело на Диого Виана. Бившия играч на Литекс се разписа първо в 58-та минута след като бе оставен непокрит в наказателното поле на Славия. ... още