Избор на редактора:
Народна медия SpoDeli / Забавно

Тенесистът Денис Шаповал заби топка направо в окото на съдията и загуби мача

Куриозен инцидент се случи на мача за 1/8 финалите на Купата Дейвис между Канада и Великобритания. Денис Шаповалов, който играе за Канада, загуби гейм след своето подаване на корта.

Теннисистът така се беше разстроил, че с досада заби топка от корта направо в окото на рефера. Невнимателната постъпка на Шаповалов му струваше скъпо: техническа загуба, а Канада падна от Великобритания. Съдията получи оток на лявото око.

loading...
Линк:
Име:
Коментар: (пишете на кирилица)
Enter secure code:
Подобни:
На: 2016-08-14 15:04:55 преди: 1 година / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 581 прегледа
Лудогорец загуби от Левски вчера с 1:0 след като допусна гол в последните минути на мача. Мача на сезона за разградчани обаче е след броени дни. Момчетата на Георги Дерменджиев посрещат в сряда Виктория Пилзен в първа среща от плейофите за влизане в Шампионската Лига. Ръководството на разградчани пък вече почва да работи за мача, като целта е на стадион Васил Левски да има повече хора. Именно зар ... още
На: 2018-01-15 08:11:47 преди: 4 месеца / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 144 прегледа
На старта на откритото първенство на Австралия Григор Димитров победи квалификанта Денис Новак (Австрия) с 6:3, 6:2, 6:1 за 1 час и 39 минути. Във втория кръг третият в света ще се изправи срещу победителя от мача между квалификантите Елиас Имер (Швеция) и Макензи Макдоналд (САЩ). Григор нямаше никакви проблеми срещу 226-и в световната ранглиста, като разликата в класите бе очевидна. Григор не по ... още
Тя загуби от Белинда Бенчич с 4-6, 1-6.  Първата ракета на България Цветана Пиронкова отпадна още в първия кръг на силния турнир в Индиън Уелс с награден фонд 7,6 милиона долара, след като загуби от Белинда Бенчич с 4-6, 1-6. Пловдивчанката имаше 3 загуби от 19-годишната швейцарка преди срещата им тази нощ, като отново не успя да стигне до успех. Пиронкова бе колеблива на собствен сервис, допуска ... още