Новини Политика Геополитика Гласът на народа Зов за помощ Видео История Бизнес Технологии Лайфстайл Здраве Клюки Спорт Дискусии Туризъм Култура Забавно Музика Наука Икономика Снимки Конспирации Изкуство Други
Избор на редактора:
Народна медия SpoDeli.eu / Спорт

Вижте куриозния автогол, с който Марибор победи Абърдийн! (ВИДЕО)

Марибор отстрани Абърдийн след победа с 1:0 и с общ резултат от двата мача 2:1. Кошмара на Левски имаше много проблеми на своя Людски Върт, като стигна до успеха в последните минути. Истината е че той дойде благодарение на играчите на Абърдийн, които си отбелязаха комичен автогол.

Греъм Шини върна топката към своя вратар, който не я уцели и 2 минути преди края на мача тя влетя в мрежата за крайното 1:0. През първото полувреме, гостите от Шотландия изпуснаха дузпа чрез Адам Рууни. Така Марибор след като отстрани Левски се справи и с Абърдийн. Словенците ще чакат жребия за плейофите за влизане в групите на Лига Европа.

В следващото видео може да видите куриозния автогол, който донесе успеха на Марибор.

Enter secure code:
Подобни на: Вижте куриозния автогол, с който Марибор победи Абърдийн! (ВИДЕО)

Вижте куриозния автогол, който ЦСКА си мушна срещу Нефтохимик! (ВИДЕО)
преди: 1 година / 2 гласа / 8 точки / 0 коментара / 653 прегледа
ЦСКА разгроми Нефтохимик с 5:1 на стадион Българска Армия. Пред погледа на Христо Стоичков армейците бяха безкомпромисни и решиха нещата в своя полза още преди почивката. С голове на Преслав Йорданов, Арсенио Нунеш и два на Диого Виана червените имаха солиден аванс от 4:0 на полувремето. Началото на втората част обаче предложи най-любопитната ситуация в мача. При една атака на Нефтохимик, Алекса ... още

Огромна трагедия! Двама футболисти на Марибор загинаха в катастрофа!
преди: 1 година / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 944 прегледа
Жестока вест застигна словенския футбол във вчерашния ден. Двама футболисти на носителя на купата на страната – Марибор са загинали в свирепа катастрофа. Гибелта си са намерили Дамян Марянович и Зоран Баляк съответно на 20 и 21 години.С опасност за живота е трети младеж и Любомир Моравац, който е опериран по спешност в местната болница. Автомобилът с играчите на Марибор си тръгнал от стадио ... още

Левски шпионира Марибор
преди: 1 година / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 395 прегледа
Левски вече започва да се подготвя за двубоя с Марибор от 2-рия квалификационен кръг на Лига Европа. Сините гостуват на 14-ти в Словения, а седмица по-късно са домакини в реванша на стадион Георги Аспарухов. От днес Левски вече гледа на видео Марибор и се готви тактически за двубоя. Новия директор в клуба – Андрей Желязков пък е гледал на живо носителя на купата на Словения. „Жужо&ldq ... още

Сълзи в очите на синя България! Левски незаслужено аут от Европа (ВИДЕО)
преди: 1 година / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 588 прегледа
Левски изигра страхотен мач срещу Марибор, но късмета обърна гръб на сините. След като диктуваха темпото през целия мач, момчетата на Люпко Петрович нямаха късмет и стигнаха само до 1:1.  Гола на чужд терен класира Марибор напред, където словенците ще срещнат Абърдийн. Пред над 17 000 зрители на Герена, Левски игра страхотно и заслужаваше да продължи напред. Неслучайно след мача треньора на Мариб ... още

Българка в народна носия се дипломира в Шотландия
преди: 1 година / 1 гласа / 3 точки / 0 коментара / 800 прегледа
Българската студентка Гергана Иванова от Берковица се дипломира в Шотландия, Университета в Абърдийн, облечена в българска национална носия. Тя предизвика огромен интерес от страна на гостите, много от тях дори се снимаха с красивото момиче. Снимка с нея си направила дори и представителят на Камила Паркър Боулс, съпругата на престолонаследника принц Чарлз, която е патрон на университета. Гергана ... още